
Дитячий стіл із шухлядою та стільчик Сірий Зайчик
2 430 ₴
- В наявності
- Код: 5461, 4461
+380 (68) 103-77-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл із шухлядою та стільчик. Для навчання, малювання, гри
Стіл із шухлядою:
Розмір: 60х45х46 см.
Глибина ящика 80 мм.
⠀Виготовлений відповідно до ГОСТу для дітей 1 групи зросту (100-115 см)
⠀
Зроблений із МДФ
⠀-Інтерамісний дизайн
⠀-Просте збирання
⠀-Легкий
⠀
Кришка з підіймальним механізмом, де міститься ящик для зберігання приладдя для малювання
⠀
Підходить для навчання чи гри
⠀
Для фарбування використовуються екофарби.
Стілець звірятко:
⠀
Розмір: 26х24х26 см.
- ⠀Виготовлений відповідно до гостини для дітей 1 групи зросту (100-115 см)
- ⠀Зроблений із МДФ
- ⠀Інтерамісний дизайн
- ⠀Просте збирання
- ⠀Легкий, але стійкий
- ⠀Підходить для навчання чи гри
⠀
Підходить для діток від 1,5 до 6 років
⠀
Із задоволенням відповідаємо на всі питання по телефону або в месенджерах 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 460 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴

