
Крісло - мішок SkyPuff груша , XXL - 140х100 Florida Silver+Florida Dark Grey
3 757 ₴
- В наявності
- Код: 1140030
+380 (68) 103-77-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пуф-груша 140×100 см — ідеальний для дітей і дорослих до 190 см зросту
Практична та стильна модель для дому. Пуф обладнаний двома чохлами: зовнішній — з тканини на ваш вибір, внутрішній — з наповнювачем із пінополістирольних гранул малого діаметра, що забезпечує меншу зсідання та довгий термін експлуатації.
Обидва чохли обладнані блискавками. Також у пуфа є ручка для перенесення и люверси для виходу повітря.
Пуф прикрасить ваш інтер'єр, забезпечить зручність у використанні та стане чудовим подарунком як для дитини, так і для дорослого.
Обсяг наповнювача: 350 літрів
Розміри: 140×100 см
Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SkyPuff |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Наповнювач | Полістирольні кульки |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Наружний мішок з'ємних, котрий можна прати; люверси дл випуску повітря; ручка для переносу. |
| Форма | Груша |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Крісло-мішок |
| Гарантія | 24 місяця |
| Матеріал наповнювача | пінополістирольні гранули 2-5мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал верху | Велюр |
| Додаткові характеристики | Перевага цієї форми в тому, що вона при сидінні підтримує голову, та зменшує навантаження на шию. |
| Діаметр | 100 см |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Висота сидіння | 40 см |
| Наповнювача, л | 350 |
| Рекомендації щодо догляду | Прати наружній мішок можна в пральній машинці на "делікатному " режимі при 30 градусах. |
| Доставка/оплата | Посилка об'ємна, відправлення Укрпоштою значно дешевше. Новою поштою лише за повною передплатою. Укрпоштою предплата 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 757 ₴






